Mlékonoš v elektronické podobě

titulkaDalší dítě se pomalu, ale jistě vyklubalo na svět. Po poměrně náročné práci vám můžeme představit elektronický občasník domácího mlékaře – MLÉKONOŠ.

Těšila jsem se moc, až ho doděláme a chci tímto poděkovat moc všem, kdo nám pomáhali! Protože je práce mnoho a druhý díl Domácího mlékaře je sice na pořadu dne, nikoli však blízkého, neboť kniha zabere mnoho času a rádi bychom jí měli stejně propracovanou jako první díl, rozhodli jsme se to, co právě děláme a máme na srdci, vložit do elektronického občasníku.

Tématem 1. čísla tohoto občasníku jsou

PAŘENÉ HNĚTENÉ SÝRY

Na 58. stranách vás čeká obrovské množství informací,

 • mnoho fotoreceptur,
 • články z pera domácích mlékařů,
 • zajímavosti, ze sociálních sítí,
 • 14 receptur k ruce k vystřižení a založení,
 • návštěva na farmě Lukava,
 • články z chovu, mikrobiologie,
 • technologie i osobnost mlékařství.

Navíc – na 1. čísle se spolupodílely firmy www.conrad.cz, www.tomscheese.cz a www.ekokoza.cz.
Každá z těchto firem přinesla čtenářům Mlékonoše vynikající nabídku:

 • Firma Conrad.cz pro čtenáře Mlékonoše připravila speciální akci. Každý získá ve svém časopise kód, který vloží případně do své objednávky a může si do 31.12. 2016 zakoupit u Conrad.cz veškeré zboží s 10 % slevou!
 • Firma Tomscheese.cz připravila pro své zákazníky neméně zajímavou nabídku. Každý, kdo do své objednávky u Tomscheese.cz připíše variabilní symbol a e-mail, na který byl zakoupen občasník Mlékonoš, získá jednorázově 2% slevu na zakoupené zboží a navíc, každý 20. nakupující získá zdarma kulturu ALP D 50 DCU v hodnotě 378 Kč! (kultury má firma přichystáno pro každého 20. z prvních 200 nakupujících).
 • Firma Ekokoza.cz připravila pro každého zákazníka, který vloží do objednávky svůj variabilní symbol a e-mail z objednávky Mlékonoše, 100 ml mikrobiálního syřidla Chy-max zdarma!

Občasník je možné objednávat již dnes, první odesílání bude od ČTVRTKA 3.11.2016. Po zaplacení částky 39,- na účet přijde každému kód pro stažení časopisu.

Děkujeme předem každému, kdo chápe, že časopis dal obrovskou práci a že OBČASNÍK není totéž, co OBĚŽNÍK. Rozhodně díky za vaši přízeň a jsme zvědavi, zda se vám bude Mlékonoš líbit.

Časopis je možné objednávat na stránkách nakladatelství Analfabet.

2 comments on “Mlékonoš v elektronické podobě

 1. Dobrý den,
  díky za perfektní časopis, jsem nadšená z obsahu i provedení. Mám k dispozici tištěnou verzi a vypadá moc dobře.
  Velkou pochvalu dostáváte Kláro za grafickou úpravu nejen ode mě (jsem zdravotní sestra), ale od mého manžela i syna, kteří jako profesionální grafici hodnotili vaše dílo. Už se těším na další číslo. A mimochodem: všechny vaše recepty jsou skvělé.
  Držím vám palce a zdravím všechny na kopec.

 2. Milá Pavlo, váš příspěvek mě obzvláště těší. Nyní pracujeme na papírové verzi, díky za zprávy, že je v papíru hezký. Vyjde snad do 10 dnů. Hezký den a ať se daří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.