Partner stránky pro listopad 2019

e-shopTomscheese

Na webu Domácí mlékař nenaleznete reklamy, nicméně, aby se člověk mohl výrobě a skupině na FB  i stránkám věnovat, občas uzavřeme s námi vybranou firmou tzv. partnerství stránky. Protože jsme hluboce zájmová a na základnu značně omezená činnost , nečekejte, že nás partneři např. živí, jedná se většinou o dary z jejich produkce (např. kultury, syřidlo, ekologické mycí prostředky, atd.), které vyzkoušíme a můžeme je následně na základě naší zkušenosti doporučit. Nikdy neuzavíráme domluvu s firmou, která se nám osobně neosvědčila a jakoukoli reklamu či nabídku takového partnera, zde i na stránkách, vždy naleznete jasně označenou, jako reklamu.

Dnes bych ráda doporučila, především těm, kdo začínají a nemají ještě zkušenosti, kam a do jakého obchodu pro potřeby na výrobu sýrů zavítat, firmu Tomscheese.cz.

Já osobně jsem s Vojtovým obchodem velmi spokojená – je nesmírně rychlý, má rozsáhlý sortiment, zasílá tak, aby zásilky nedošly o víkendu a je ochotný domluvě, pokud se cokoliv nezadaří, ale to se mi zatím nestalo. Na stránkách www.tomscheese.cz lze zakoupit veškerý sortiment, který budete potřebovat při výrobě sýrů doma, ale své naleznou i faremní a minimlékárny.

Zboží je zasíláno velmi dobře zabalené většinou pomocí pomocí České pošty nebo Zásilkovny, poštovné je evidentně nejlevnější, jaké si může obchodník dovolit. Kdykoli jsme v obchodě nakupovali, vždy se jednalo o zboží ve správně době trvanlivosti, nikdy nepřišlo zboží prošlé.

Tento měsíc partnerství se budu orientovat především na to, abych vám představila své oblíbené kultury, které u tomscheese.cz nakupuji již dlouhodobě a doufám, že vám tento kulturní seriál poskytne zajímavou motivaci.

Pro tento měsíc je tedy partnerem stránky www.Tomscheese.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.