Mikrováha

Úvod Fóra Domácí minimlékárna Mikrováha

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Inka Inka a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 2 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #782

  kupicek.mar
  Účastník

  Dobrý den všem,
  mohu poprosit o odpověď na to, jaké používáte mikrováhy k vážení kultur, kde je potřeba přesnost na dvě desetinná místa a jak jste s nimi spokojeni? Případně, lze-li to zde na stránkách uvést – odkaz, kde se dá ta určitá mikrováha koupit.
  Díky moc Markéta

 • #2888

  Markéto, já vlastním tuto, ale koupenou za cca 200 Kč novou na Aukru. Funguje zcela bezchybně už tuším minimálně 3 roky, ale nevím přesně, kdy jsem jí kupovala.

  http://www.svetpristroju.cz/svetpristroju/eshop/39-1-MERICI-PRISTROJE/259-3-Kapesni-s-rozlisenim-0-01g/5/49-Kapesni-digitalni-vaha
  _vyr_49VAH09-aa.jpg

  "Bože, dej mi prosím trochu trpělivosti, ale Bože prosím tě hned!"
 • #2892

  kupicek.mar
  Účastník

  Díky Kláro, tak jsem si objednala obojí ve výše uvedeném slovenském obchodě a odečtou mi DPH a platit budu v Kč. Díky moc za všechny rady. Markéta

 • #14371

  Karelpelik
  Účastník

  Dobrý den máte někdo prosím zkušenosti s mikrováhami a váhami z eshopu Mikrovahy? Velmi se mi tam líbí tato váha https://www.mikrovahy.cz/mikrovahy-do-50g/28-velmi-presna-digitalni-mikrovahy-5g-max-rozliseni-0-01g.html tak by mě zajímaly vaše zkušenosti.

 • #14372

  Markullle
  Účastník

  Ahoj, my jsme tam objednávali příbuzné na poslední chvíli kuchyňskou váhu k Vánocům. Mají tam rychlé dodání, tak jsme byli štastni, že zásilka stihla přijít. S nákupem jsme byli moc spokojeni, tak jsme tam pak objednávali ještě osobní váhu (tentokrát už pro nás 🙂 ).

 • #14373

  Bramborra28
  Účastník

  Já tam kupoval lžícovou váhu, používám ji hlavně na připravu proteinu. Je skladná, vypadá moc dobře a i cena byla super. Za mě velmi spolehlivý obchod s velkým výběrem.

 • #14374

  Karelpelik
  Účastník

  Tak moc děkuji, přečetl jsem si pár dalších recenzí a mají samé pozitivní ohlasy, dnes jsem si mikrovahu objednal. Ten výběr je parádní. Procházel jsem teď spoustu eshopů a tak přehledné stránky jsem zatím neviděl.

 • #14416

  Lenouch
  Účastník

  A můžu vědět, jak je to na tomto eshopu řešeno s výměnou ? Mamka bude otvírat zlatnictví a chtěla bych jí jako dárek pořídit tu malouho váhu, ale nejsem si jistá, zda zvolím tu správnou a nechci to s ní konzultovat, protože bych to chtěla jako překvapení. Ale třeba mi poradíte i tady, je vhodná prosím pěkně tato http://www.mikrovahy.cz/mikrovahy-do-1000g/125-proscale-px650-716165161615.html ?

 • #14427

  Honzin
  Účastník

  My jsme s výměnou neměli problém. Objednávali jsme váhu na veterinu a kolega se překlikl a objednal menší. Zboží jsme zaslali zpět a poslali nám váhu, kterou jsme původně chtěli… s výběrem dárku už bude muset poradit někdo jiný .. protože nejsem z tohoto oboru 😉

 • #14439

  Lili5
  Účastník

  Ahojky, za kolik tak koupit kuchynskou vahu, aby byla kvalitni?

 • #14446

  Jarka68
  Účastník

  Lenouch: Já bych do zlatnictví volila třeba tuto 🙂 http://www.mikrovahy.cz/mikrovahy-nad-1000g/301-dm-3-digitalni-vaha-do-3000g-0-1g.html

 • #14456

  Jarka68
  Účastník

  Lili: zkuste si projít diskuzi a kouknout na zmiňovaný eshop mikrovahy.cz. Mají opravdu kvalitní a cenově dostupné váhy.

 • #16746

  Marcel

  Zdravím, chtěl jsem se zeptat, v jakem obchodě tak seženu ve svém městě mikrováhu s předností na 0,01 g ? Koupím to někde v elektronice nebo kde ? Díky za odpověď

 • #16750
  Inka
  Inka
  Správce

  Dobrý den Marceli. Nevíme ve kterém městě :). Ale samozřejmě že nepotřebuji vědět odkud jste. Třeba v Praze nebo v Brně určitě ano – existují obchody s měřící nebo laboratorní technikou. Někde se dá koupit i v hodinářství a zlatnictví, ale to je strašně individuální – možná že by Vám ji byli ochotni objednat … těžko říct, je třeba se zeptat. Je to prostě různé. Ale minimálně by měli problematice rozumět.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.