Mikrováha

Úvod Fóra Domácí minimlékárna Mikrováha

Označeno štítky: 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #782
   kupicek.mar
   Účastník

   Dobrý den všem,
   mohu poprosit o odpověď na to, jaké používáte mikrováhy k vážení kultur, kde je potřeba přesnost na dvě desetinná místa a jak jste s nimi spokojeni? Případně, lze-li to zde na stránkách uvést – odkaz, kde se dá ta určitá mikrováha koupit.
   Díky moc Markéta

  • #2888

   Markéto, já vlastním tuto, ale koupenou za cca 200 Kč novou na Aukru. Funguje zcela bezchybně už tuším minimálně 3 roky, ale nevím přesně, kdy jsem jí kupovala.

   http://www.svetpristroju.cz/svetpristroju/eshop/39-1-MERICI-PRISTROJE/259-3-Kapesni-s-rozlisenim-0-01g/5/49-Kapesni-digitalni-vaha
   _vyr_49VAH09-aa.jpg

   "Bože, dej mi prosím trochu trpělivosti, ale Bože prosím tě hned!"
  • #2892
   kupicek.mar
   Účastník

   Díky Kláro, tak jsem si objednala obojí ve výše uvedeném slovenském obchodě a odečtou mi DPH a platit budu v Kč. Díky moc za všechny rady. Markéta

  • #14371
   Karelpelik
   Účastník

   Dobrý den máte někdo prosím zkušenosti s mikrováhami a váhami z eshopu Mikrovahy? Velmi se mi tam líbí tato váha https://www.mikrovahy.cz/mikrovahy-do-50g/28-velmi-presna-digitalni-mikrovahy-5g-max-rozliseni-0-01g.html tak by mě zajímaly vaše zkušenosti.

  • #14372
   Markullle
   Účastník

   Ahoj, my jsme tam objednávali příbuzné na poslední chvíli kuchyňskou váhu k Vánocům. Mají tam rychlé dodání, tak jsme byli štastni, že zásilka stihla přijít. S nákupem jsme byli moc spokojeni, tak jsme tam pak objednávali ještě osobní váhu (tentokrát už pro nás 🙂 ).

  • #14373
   Bramborra28
   Účastník

   Já tam kupoval lžícovou váhu, používám ji hlavně na připravu proteinu. Je skladná, vypadá moc dobře a i cena byla super. Za mě velmi spolehlivý obchod s velkým výběrem.

  • #14374
   Karelpelik
   Účastník

   Tak moc děkuji, přečetl jsem si pár dalších recenzí a mají samé pozitivní ohlasy, dnes jsem si mikrovahu objednal. Ten výběr je parádní. Procházel jsem teď spoustu eshopů a tak přehledné stránky jsem zatím neviděl.

  • #14416
   Lenouch
   Účastník

   A můžu vědět, jak je to na tomto eshopu řešeno s výměnou ? Mamka bude otvírat zlatnictví a chtěla bych jí jako dárek pořídit tu malouho váhu, ale nejsem si jistá, zda zvolím tu správnou a nechci to s ní konzultovat, protože bych to chtěla jako překvapení. Ale třeba mi poradíte i tady, je vhodná prosím pěkně tato http://www.mikrovahy.cz/mikrovahy-do-1000g/125-proscale-px650-716165161615.html ?

  • #14427
   Honzin
   Účastník

   My jsme s výměnou neměli problém. Objednávali jsme váhu na veterinu a kolega se překlikl a objednal menší. Zboží jsme zaslali zpět a poslali nám váhu, kterou jsme původně chtěli… s výběrem dárku už bude muset poradit někdo jiný .. protože nejsem z tohoto oboru 😉

  • #14439
   Lili5
   Účastník

   Ahojky, za kolik tak koupit kuchynskou vahu, aby byla kvalitni?

  • #14446
   Jarka68
   Účastník

   Lenouch: Já bych do zlatnictví volila třeba tuto 🙂 http://www.mikrovahy.cz/mikrovahy-nad-1000g/301-dm-3-digitalni-vaha-do-3000g-0-1g.html

  • #14456
   Jarka68
   Účastník

   Lili: zkuste si projít diskuzi a kouknout na zmiňovaný eshop mikrovahy.cz. Mají opravdu kvalitní a cenově dostupné váhy.

  • #16746
   Marcel
   Host

   Zdravím, chtěl jsem se zeptat, v jakem obchodě tak seženu ve svém městě mikrováhu s předností na 0,01 g ? Koupím to někde v elektronice nebo kde ? Díky za odpověď

  • #16750
   InkaInka
   Správce

   Dobrý den Marceli. Nevíme ve kterém městě :). Ale samozřejmě že nepotřebuji vědět odkud jste. Třeba v Praze nebo v Brně určitě ano – existují obchody s měřící nebo laboratorní technikou. Někde se dá koupit i v hodinářství a zlatnictví, ale to je strašně individuální – možná že by Vám ji byli ochotni objednat … těžko říct, je třeba se zeptat. Je to prostě různé. Ale minimálně by měli problematice rozumět.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.