Klára

Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel KláraKlára a poslední změna proběhla před 4 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #6626
   KláraKlára
   Správce

   Moje jméno je Klára a jsem správcem a administrátorem tohoto fóra. Žijeme jako větší rodina na samotě v ne příliš úrodné podhorské oblasti. Naše místo k životu je poměrně drsné a pokud se k tomu připojí i chuť co nejméně se účastnit systému a co nejvíce si vyrobit vlastními silami, člověk postupně nachází staré, ale i nové cesty, jak toho dosáhnout. Vlastníme 2 krávy a jednu jalovici a přes 18 let zpracováváme doma mléko do různých finálních podob. Z této mé chuti poznávat nepoznané a díky impulsu pana domácího vznikly stránky Conovehonakopci.cz a následně také kniha Domácí mlékař a protože mě baví nejen psát, ale také číst, a protože toto fóroum i stránka Domácí mlékař je nevýdělečná a „pouze“ nás baví, budu ráda, pokud zde budete sdílet své zkušenosti…

   "Existují dva způsoby, jak získat dostatek: Jedním z nich je i nadále hromadit víc a víc. Na druhé straně stojí toužit méně. "
   - Gilbert Keith Chesterton
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.