Jak na fórum RECEPTURY a OSTATNÍ MLÉČNÉ

Úvod Fóra Nástěnka administrátora Často kladené otázky Jak na fórum RECEPTURY a OSTATNÍ MLÉČNÉ

Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel KláraKlára a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #6751
   KláraKlára
   Správce

   K části fóra, nazvané RECEPTURY a OSTATNÍ MLÉČNÉ, která se týkají jednotlivých receptur na různé mléčné výrobky a sýry si prosím přečtěte následující:

   • Pokud již zde vlákno pro nějaký sýr je, prosím pokuste se psát do něj. Zda zde je, či nikoli zjistíte
    1) tak, že projdete jednotlivá fóra,
    2) napíšete jméno sýru do vyhledávacího políčka a díky poměrně podrobnému hledání na této stránce, získáte okamžitě přehledo všech příspěvcích, které se daného sýru týkají.
   • Vkládejte své oblíbené recepty na daný sýr, zajímavosti o sýru, výrobní videa, překlady různých cizojazyčných knih nebo návodů na cizojazyčných webech týkající se sýrů a mléčných výrobků.
   • Respektujte prosím copyright a vždy citujte zdroj, pokud možno původní, originální – pamatujte, že pokud podle nějakého receptu vyrobíte vlastní produkt a popíšete recept, podle kterého jste produkt vyrobili, podle českého zákona neporušujete copyright. Přesto prosím vždy citujte zdroj, ze kterého jste při výrobě vlastního produktu čerpali, je to slušnost a autor bude rád, navíc uživatelé mohou navštívit také jiné, pro ně případně nové a inspirativní zdroje.
   • Prosíme, pečlivě vyplňujete kolonku ŠTÍTKY, která pomáhá k velmi podrobnému vyhledávání na tomto fóru. Štítek znamená heslo, nebo několik hesel, které co nejvíce charakterizují daný výrobek. U Camembertu je to například – měkký sýr, PC (penicillim camemberti), měkký sýr. Jednotlivé štítky oddělujte čárkami.

   Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti a samozřejmě budou ostatní rádi za motivační foto vlastních sýrů k jednotlivým tématům.

   "Existují dva způsoby, jak získat dostatek: Jedním z nich je i nadále hromadit víc a víc. Na druhé straně stojí toužit méně. "
   - Gilbert Keith Chesterton
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.