Domácí pekař – mlýnky

Úvod Fóra Nástěnka administrátora Domácí pekař – mlýnky

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Klára Klára a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 1 týdnem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #16049

  lamancha
  Účastník

  Omlouvám se že píšu do Mlékaře, ale v „Kopci“ jsem se ve fóru nějak nenašel… Chtěl bych se zeptat, jak je to s tím odpočíváním mouky – výrobci mlýnků všude píší o tom, jak je výborné dělat chleba z čerstvě umleté mouky (nestihne zoxidovat a ztratit vitamíny a živiny a..a…), ale Klára – a snad jsem i jinde četl, píše, že je po semletí třeba počkat minimálně dva týdny (lepek)…platí to i prochleba nebo spíše pro jiné druhy pečiva – sušenky, buchty apod.? Jsem z toho nějaký zmatený (což není nic překvapivého :-))

 • #16050
  Klára
  Klára
  Správce

  Hezký den, vložila jsem dotaz pod článek o mouce. Problém s fórem na kopci je, že tam nikdo nepíše a pak dělá problém s GDPR, tak jsme ho museli uzavřít. Mrkněte tam, já tam během dne k dotazu napíšu. 🙂

  "Existují dva způsoby, jak získat dostatek: Jedním z nich je i nadále hromadit víc a víc. Na druhé straně stojí toužit méně. "
  - Gilbert Keith Chesterton

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.