Anti-COVID dezinfekce

Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel InkaInka a poslední změna proběhla před 3 týdny, 1 dnem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #17535
   InkaInka
   Správce

   Nějak mi to nedá. Prostě musím reagovat. Opět se potvrzuje, že ve vypjatých situacích se naplno projevují charaktery. O to víc u jedinců, kteří se „projevili“ už dávno.

   Koronavirové ohrožení různí lidé vnímají různě. Bohužel se někteří nestydí profitovat na strachu jiných, který ještě náležitě účelově zesilují.

   Dezinfekční prostředek Anti-COVID
   – bylo rozhodnuto o opětovném otevření tzv. „Farmářských trhů“, navíc i malofarenmí zpracovatelé mléka dnes ve zvýšené míře potřebují dezinfekční prostředky = informace by se mohla někomu hodit.

   Tento dezinfekční prostředek vyrábí společnost DF Partners – mají i eshop, ovšem s jistými omezeními = primárně zcela logicky zásobují zdravotnictví a státní sektor, navíc je po registraci nutný minimální odběr ve výši 3 tisíc Kč bez DPH, což nemusí vyhovovat každému.
   Ceny nejsou nijak šílené a je v nich podle všeho zahrnuto i balné a doprava 🙂
   Nejmenší litrové balení stojí včetně DPH 120,- Kč, 3 l balení = 321,- Kč a 5 l balení = 483,- Kč

   https://www.anticovidshop.cz

   O to víc udivující je, když si někdo dovolí v eshopu prodávat 5 l za 1150 Kč => cena násobně převyšuje původní :))) + samozřejmě balné a poštovné + sepředené „Pohádky ovčí babičky“, jak se to těžko shání, jak na to musí lidé čekat pomalu jak ve frontě na banány za socíku… což má jasný účel lidi náležitě vystresovat. Nejsem až takový ekonomický diletant, abych nevěděla, že existují nějaké nutné provozní náklady, ikdyž pidi eshop je má sakramentsky malé, vím že je nutné DPH a k tomu nějaká přiměřená marže – jenže to je právě kámen úrazu „přiměřená“ a to rozhodně není téměř 1,38 násobek z pořizovací ceny.

   Kdo by měl zájem si Anti-COVID zakoupit v jednotkách kusů ve větším 3 l balení normálně maloobchodně v kamenném obchodě za rozumnou cenu, tak lze běžně v Kauflandu – u nás dnes měli celou paletku v uličce směrem k pokladnám, u které byla cedule s omezením nákupu na 2 kanystříky na osobu a den. Stál teď přesně nevím, myslím že 439 … nebo 459 … ale rozhodně to bylo pod 500. Což mi ve vztahu k pořizovací ceně a provozním nákladům nepřijde nemravné. Nezaznamenala jsem, že by se o Anti-COVID lidi prali.
   Krom toho mají v Kaufu i kanystříky Sava taky za běžnou cenu. Kdo touží dezinfikovat, není problém si zavolat na infolinku místě příslušné prodejny a ověřit si, zda mají dezinfekci na krámně, aby se tam nehnal zbytečně. Není nutné se nechat napálit 🙂

  • #17554
   InkaInka
   Správce

   Tak, dnes už měli Anti-COVID 3 l balení v Kauflandu za 333 Kč => 1 l = 111 Kč 🙂
   I v Alza mají litrovku za 149 Kč. Na trhu je momentálně docela dost možností k zakoupení za normální ceny. To se asi někteří zapotí, když ho budou chtít prodat v 5 l balení za 1150 nebo rozlité v pidilahvičce 100 ml za 95 Kč :))). No co, každý svého štěstí strůjcem, když k tomu ještě na dálku za náležitou úplatu čistí ČCHI – „dar za dar“ = vís peněz, vís ČCHI! … vlastně se tomu ani už člověk nediví.

  • #17560
   InkaInka
   Správce

   Jen taková perlička na závěr – v Kaufu mají momentálně 3 l Anti-COVID za 99 Kč = 1 l stojí 33 Kč !!! 🙂 Normálně mají i 3 l balení tekutého mýdla za přiměřenou cenu. Jak je vidět, trh se konsolidoval, a jedinci s lichvářskými spády to budou mít těžké … rychlé zbohatnutí nepřichází.

   Už s tím nebudu dál prudit, jsme dospělí a každý si svobodně rozhoduje, komu své peníze dá. Ovšem proč je v budoucnu dávat někomu, kdo se takto chová, navíc za zboží, které si lze bez problémů objednat jinde a leckdys i za méně.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.