Re: To je moje hospodářství a snažím se snažím :-))

Úvod Fóra Hospodářství – co se mléka týká Hospodářství To je moje hospodářství a snažím se snažím :-)) Re: To je moje hospodářství a snažím se snažím :-))

#1293
Anonymní uživatel
Neaktivní

jééé…
a moje babička občas sadí podle lunárního kalendáře(ve slovenstine kniha s uchylnym nazvem jako Zahradnicime s Lunou, v nemcine tusim Vom richtigem Zeitpunkt nebo spis Der lebendige Garten) od Paunggner & Poppe. v knihkupectvich nekdy zarazovano pod magie, okultismus, ale toho tam je vskutku malo (jen prilozena tabulka toho kalendare), proste se jen hodne venuji otazkam jak vse zasadit a opecovat tak, aby se to vzajemne nepozralo (nebo to nesnedli slimaci, ti by pri nezalevani meli sami zmizet na unosnou mez), jak pracovat se drevem a jeho prirozenymi vlastnostmi, co kombinovat.
Tedy to, co tady trochu popisujete.. pripadala mi hodne zajimava a babicce to na pokusnem policku vychazelo (konvencni deda bohuzel odmital propustit experimentum neco vic nez par plodin, tak nevim). mate nekdo zkusenost (krom Klary se sazenickovym pokusem, nejaky nekdy byl, ze?)?